Prihlásenie
  |  Vyhľadať 

 
Aktuality > Osobnosti medzi nami

Osobnosti medzi nami

Na našich turnajoch sme mali tú česť privítať niekoľko známych osobností športového a spoločenského života. Ďakujeme Vám!

Nové Zámky Open 2013

Bývalý slovenský reprezentant Marek Uram a bývalý český reprezentant Pavel Kowalczyk, teraz hráči HC Nové Zámky účinkujúceho v MOL lige, boli našimi hosťami na druhom kole Slovenského pohára Nové Zámky Open 2013.

V ich vzájomnom exhibičnom zápase náš reprezentant vyšiel strelecky naprázdno a prehral futbalovým výsledkom 0:2. Chlapci boli príjemným spestrením nášho turnaja, rozdávali autogramy a vyfotili sa s každým, kto o to požiadal. Na konci turnaja odovzdali ceny najlepším.

 

Košice Open 2006

V Košiciach na úvodnom turnaji sezóny 2006/2007 si hráči HC Košice Juraj Kledrowetz a držiteľ Stanley Cupu Jiří Bicek zahrali hokej bez korčúľ a hokejok. Svojich malých plastových kolegov šetrili, keď Juraj vyhral najchudobnejším výsledkom 1:0.

 

 

Bratislava Open 2005

Hráči HC Slovan Bratislava a reprezentanti SR Michal Hudec a René Vydarený boli našimi hosťami na Bratislava Open 2005. V ich vzájomnom exhibičnom zápase sa roztrhalo vrece s gólmi. Renému sa darilo viac a vyhral 6:3.

 

 

Košice Open 2004

Vincent Lukáč, dvojnásobný majster sveta v ľadovom hokeji z rokov 1977 (Viedeň) a 1985 (Praha) k nám zavítal na Košice Open 2004, kde spolu so spevákom Mirom Džunkom, bývalým členom košických „beatlesákov“ The Backwards a jeho sestrou, tiež speváčkou, Natašou Džunkovou, víťazkou celoslovenskej súťaže mladých muzikantských talentov Talent 2000 nám rozlosovali základné skupiny.
Ešte pred úvodnými buly turnaja si Vincent Lukáč a Miro Džunko zahrali exhibičný zápas, v ktorom sme sa gólu nedočkali.

ALEX Cup 2004

Vo Zvolene sme sa mohli stretnúť s Martinom Bartekom, hráčom HKM Zvolen. Martin pôsobil veľmi príjemným a sympatickým dojmom, rozdával autogramy a rád sa vyfotil s každým, kto o to požiadal (dokonca i so skalnými HK 36 Skalica!). Bol aktérom vôbec prvého oficiálneho exhibičného zápasu v stolnom hokeji na Slovensku. Najproduktívnejší hráč ST Extraligy 03/04 nenašiel zbraň proti vtedy ešte len 11-ročnému Martinovi Vépymu zo Skalice a prehral futbalovým výsledkom 0:1.

Skalica Cup 2004

Na Skalica Cupe 2004 sme privítali hráčov HK 36 Skalica Reného Jarolína a Lukáša Komárka.

Košice Cup

V Košiciach na 2. kole SP nám základné skupiny vylosovali hráči HC Košice Juraj Kledrowetz a Arne Kroták.